Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за месец февруари 2019 година
Месечен
2019
Завршна сметка на Основен суд Кочани за 2018 година
Годишен
2018
Годишен извештај за реализирани јавни набавки во 2018 година
Годишен
2018
Годишен извештај за работата на Основен суд Кочани за 2018 година
Годишен
2018
Извештај за месец јануари 2019 година
Месечен
2019
Извештај за месец декември 2018 година
Месечен
2018
Годишен извештај за 2018 година
Годишен
2018
Извештај за месец ноември 2018 година
Месечен
2018
Извештај за месец октомври 2018 година
Месечен
2018
Извештај за месец септември 2018 година
Месечен
2018

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести