Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

 

Во канцеларијата за односи со јавност, овластено лице од Основен суд Кочани е судски соработник Катерина Фудулски

   

     Контакт                                                                                                                       

 

         Катерина Фудулски

         Фиксен телефон:                        033 274026

         Емаил:                                         katerina.fudulski@oskocani.mk

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_