Конечна ранг листа на кандидати по Оглас бр. 2/22 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати по Оглас бр. 2/22

Новости  |  13.12.2022

Конечната ранг листа на кандидати со нивните шифри и вкупен број на освоени бодови од административна селекција од испитот и интервјуто, можете да ја погледнете на следниов ЛИНК

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_