ЈАВЕН ОГЛАС БР.2/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ЈАВЕН ОГЛАС БР.2/2022

Risi  |  15 Nën 2022

Содржината на објавениот оглас можете да ја превземете на следниов ЛИНК

 

 

- Пријава за вработување на судски службеник

 

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_