Интерен оглас бр.1/21 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Интерен оглас бр.1/21

News  |  Dec 15, 2021

Интерен Oглас бр.1/2021 за кариерно унапредување на судски службеници

 

 

Содржината на огласот може да ја погледнете на следниов ЛИНК

Пријавата за огласот може да ја превземете на следниов ЛИНК 

   


Decision search

Court
Case number
Date
_