Ранг листа на кандидати по Оглас бр.3/23 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа на кандидати по Оглас бр.3/23

Новости  |  19.12.2023

Ранг листата на кандидати кои продолжуваат со интервју по Оглас бр.3/23 можете да ја погледнете на следниов ЛИНК

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_