Листа на кандидати кои полагале испит за работно место Прием и експедиција по Оглас бр.2/22 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Листа на кандидати кои полагале испит за работно место Прием и експедиција по Оглас бр.2/22

Новости  |  13.12.2022

Листата на кандидати кои полагале испит заработно место - прием и експедиција по Оглас бр.2/22 можете да ја погледнете на следниов ЛИНК

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_