Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Основен суд Кратово ѓи објавува следниве извештаи

 

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Решение за определување Нотар
Годишен
2021
Завршна сметка 2020-Сопствена сметка
Годишен
2020
Завршна сметка 2020-Депозитна сметка
Годишен
2020
Завршна сметка 2020-Буџетска сметка
Годишен
2020
Завршна сметка 2019-Сопствена сметка
Годишен
2019
Завршна сметка 2019-Депозитна сметка
Годишен
2019
Завршна сметка 2019-Буџетска сметка
Годишен
2019
Годишен извештај 2020 - СПИ
Годишен
2020
Годишен извештај 2020
Годишен
2020
Распоред за работа-2021
Годишен
2021

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести