Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Основен суд Кратово ѓи објавува следниве извештаи

 

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Известување до адвокати
Годишен
2021
Решение за определување Нотар
Годишен
2021
Завршна сметка 2020-Сопствена сметка
Годишен
2020
Завршна сметка 2020-Депозитна сметка
Годишен
2020
Завршна сметка 2020-Буџетска сметка
Годишен
2020
Завршна сметка 2019-Сопствена сметка
Годишен
2019
Завршна сметка 2019-Депозитна сметка
Годишен
2019
Завршна сметка 2019-Буџетска сметка
Годишен
2019
Годишен извештај 2020 - СПИ
Годишен
2020
Годишен извештај 2020
Годишен
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести