Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Основен суд Кратово ѓи објавува следниве извештаи

 

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Основен суд Кратово - извештај за месец 8.2021
Месечен
2021
Основен суд Кратово - извештај за период: 1.2021 - 6.2021
Полугодишен
2021
Основен суд Кратово - извештај за месец 7.2021
Месечен
2021
Извештај за јуни 2021
Месечен
2021
Извештај за мај 2021
Месечен
2021
Април 2021 ОСКратово- месечен извештај
Месечен
2021
Известување до адвокати
Годишен
2021
Решение за определување Нотар
Годишен
2021
Завршна сметка 2020-Сопствена сметка
Годишен
2020
Завршна сметка 2020-Депозитна сметка
Годишен
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести