Јавен оглас бр.1-23 за вработување на 5 судски службеници на определено време до 31.12.2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Јавен оглас бр.1-23 за вработување на 5 судски службеници на определено време до 31.12.2023

Новости  |  23.2.2023
Јавен оглас бр.1-23 за вработување на 5 судски службеници на определено време до 31.12.2023
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_