ЈАВЕН ОГЛАС бр.1/24 за вработување на 7 (седум) судски службеници на определено време до 31.12.2024 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ЈАВЕН ОГЛАС бр.1/24 за вработување на 7 (седум) судски службеници на определено време до 31.12.2024 година

Известувања  |  25.1.2024
ЈАВЕН ОГЛАС бр.1/24 за вработување на 7 (седум) судски службеници на определено време до 31.12.2024 година
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_