Основен суд Кратово е рангиран на третото место според исполнувањето на обврските за примена на системот за интегритет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Основен суд Кратово е рангиран на третото место според исполнувањето на обврските за примена на системот за интегритет

Новости  |  23.1.2024
Основен суд Кратово е рангиран на третото место според исполнувањето на обврските за примена на системот за интегритет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_