Годишен план за јавни набавки за 2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен план за јавни набавки за 2023

Новости  |  07.2.2023
Годишен план за јавни набавки за 2023
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_