Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Основен суд Кратово ѓи објавува сведниве годишни планови

Година
Опис Година Преземање
Годишен буџет 2024
2024
Годишен план за управување со движење на предметите за 2024
Годишен план за управување со движење на предметите за 2024
2024
Распоред за работа на Основен суд Кратово за 2024 година
Распоред за работа на Основен суд Кратово за 2024 година
2024
Програма за работа на Основен суд Кратово за 2024 година
Програма за работа на Основен суд Кратово за 2024 година
2024
Буџет 2023
2023

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести