Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Основен суд Кратово ѓи објавува сведниве годишни планови

Година
Опис Година Преземање
Распоред за работа за 2021 година
Распоред за работа за 2021 година
2021
Годишен план за работа
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести