ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржувањето на административната селекција и интервју - Интерен оглас бр.1/23 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржувањето на административната селекција и интервју - Интерен оглас бр.1/23

Новости  |  19.12.2023
ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржувањето на административната селекција и интервју - Интерен оглас бр.1/23

ИНТЕРЕН ОГЛАС - ИНФОРМАЦИЈА, бр.1/23

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_