ОДЛУКА за избор на кандидати по јавен оглас бр.1/24 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОДЛУКА за избор на кандидати по јавен оглас бр.1/24

Известувања, Новости  |  06.2.2024
ОДЛУКА за избор на кандидати по јавен оглас

ОДЛУКА - јавен оглас, бр.1/24 стр.1ОДЛУКА - јавен оглас, бр.1/24 стр.2

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_