ОГЛАС за избор на судии-поротници [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАС за избор на судии-поротници

Известувања, Новости  |  11.1.2021
Основниот суд Крива Паланка има потреба од составување на предлог-листа за избор на 11 судии-поротници, кои ги избира Судскиот совет на Република Северна Македонија, за време од 4 години.

ОГЛАС-судии-поротници-2021

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_