Резултати од спроведеното интервју по огласот бр.2/21 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од спроведеното интервју по огласот бр.2/21

Новости, Соопштенија за јавност  |  17.2.2022
Конечна ранг-листа на кандидатите

листа-стр-1

листа-стр-2

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_