ОДЛУКА за избор на кандидати за унапредување, СУ.бр.207/23-5 од 25.12.2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОДЛУКА за избор на кандидати за унапредување, СУ.бр.207/23-5 од 25.12.2023

Новости  |  25.12.2023
ОДЛУКА за избор на кандидати за унапредување

ОДЛУКА - интерен оглас, СУ.бр.207/23-5, стр.1ОДЛУКА - интерен оглас, СУ.бр.207/23-5, стр.2

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_