ОДЛУКА за избор на кандидат по јавниот оглас бр.1/23 (СУ.бр.211/23 од 29.11.2023) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОДЛУКА за избор на кандидат по јавниот оглас бр.1/23 (СУ.бр.211/23 од 29.11.2023)

Новости  |  15.12.2023
ОДЛУКА за избор на кандидат по јавен оглас

Одлука - јавен оглас, бр.1/23

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_