ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ за спроведување на ЗСПИЈК за 2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ за спроведување на ЗСПИЈК за 2020

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  11.1.2021
ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ за спроведување на Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер за 2020

Годишен извештај, стр.1Годишен извештај, стр.2

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_