ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржувањето на втората фаза на селекцијата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржувањето на втората фаза на селекцијата

Известувања, Новости  |  26.9.2022
ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржувањето на втората фаза на селекцијата

Информација, бр.2/22

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_