Резултати од полагањето на испитот за судски службеник [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од полагањето на испитот за судски службеник

Новости, Соопштенија за јавност  |  17.10.2022
Резултати од полагањето на испитот за судски службеник - стручен дел и дел познавање на странски јазик

Листа, Јавен оглас бр.2/22Ранг-листа, Јавен оглас бр.2/22Листа, Јавен оглас бр.2/22Информација, Јавен оглас бр.2/22

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_