Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

 

Година
Опис Година Преземање
Програма за работа - 2022
Програма за работа на Основниот суд Крива Паланка за 2022 год., со годишен распоред за работата на судиите и вработените во Основниот суд Крива Паланка
2022
Годишен план за работа во Основниот суд Крива Паланка за 2019 год.
Годишен план
2019
Годишен план за работа во Основниот суд Крива Паланка за 2018 год.
Годишен план
2018
Куќен ред
Куќен ред
2018
Годишен план за работа во Основниот суд Крива Паланка за 2017 год.
Годишен план
2017

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести