Одлука за избор на кандидат по јавен оглас 1/2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на кандидат по јавен оглас 1/2023

Новости  |  20.12.2023

По спроведената постапка по објавениот јавен оглас бр.1/2023 за вработување на судски службеник на неопределено време во Основен суд Крушево, ВД Претседателот на Основен суд Крушево ја донесе следната :

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_