Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаите за работењето на судиите во Основен суд Куманово се содржани во *.PDF документ. Истите можете да ги преземете од понудените линкови подолу.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Годишен извештај за Слободен пристап до информации од јавен карактер 2021 година
Годишен
2021
Годишен извештај за 2020 година
Годишен
2020
Годишен извештај за 2021 година
Годишен
2021
Полугодишен извештај за прво полугодие за 2022 година
Полугодишен
2022
Јуни 2022 година
Месечен
2022
Мај 2022 година
Месечен
2022
Април 2022 година
Месечен
2022
Март 2022 година
Месечен
2022
Квартален извештај за прво тромесечие за 2022 година
Квартален
2022
Февруари 2022 година
Месечен
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести