Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Куманово

ул.11 Октомври бб
Емаил:  info@oskumanovo.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

031 411 555

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

031 411 555 локал 185

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

031 422 576

Администратор на судот (секретар на судот)

031 411 555
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести