Известување за одложени судења кај судија Саша Ѓорѓевиќ закажани за ден 03.03.2022 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одложени судења кај судија Саша Ѓорѓевиќ закажани за ден 03.03.2022 година

Новости, Соопштенија за јавност  |  03.3.2022
Известување за одложени предмети кај судија Саша Ѓорѓевиќ
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ
 
Се известуваат странките дека предметите насрочени за ден 03.03.2022 година кај судијата Саша Ѓорѓевиќ  НЕМА ДА СЕ ОДРЖАТ.
Странките ќе бидат известени за новите термини преку покани.
 
                                   
                                                                                   
                                                                        Основен суд Куманово
 
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_