Годишен извештај за 2022 година за слободен пристап до информации од јавен карактер [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за 2022 година за слободен пристап до информации од јавен карактер

Новости, Соопштенија за јавност  |  27.2.2023
Слободен пристап до информации од јавен карактер
Годишниот извештај за 2022 година за слободен пристап до информации од јавен карактер, може да го погледнете на следниот линк:

Годишниот извештај за 2022 година за слободен пристап до информации од јавен карактер

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_