Известување за одложени предмети кај судија Лидија Велиновска [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одложени предмети кај судија Лидија Велиновска

Новости, Соопштенија за јавност  |  12.3.2021
Известување за одложени предмети кај судија Лидија Велиновска

 

ИЗВЕСТУВАЊЕ

 

Се известуваат странките дека расправите по предметите по кои постапува Судијата Лидија Велиновска за период од 15.03.2021 година до 22.03.2021 година НЕМА ДА СЕ ОДРЖАТ.

            Странките ќе бидат известени за новите термини преку покани.

 

                                   

                                                                                   

                                                                                                         Претседател на Граѓански оддел,

                                                                                                                               Судија,

                                                                                                                 Вјолца Мора Бајрами

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_