Известување до медиуми [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување до медиуми

Соопштенија за јавност  |  18.12.2018

Се известуваат сите медиуми, дека Претседателот на Основен суд Куманово, на ден 25.12.2018 година, во 11,00 часот, во просториите на судот во сала број 18, ќе одржи прес конференција на тема  работењето на судот и остварените резултати во 2018 година.

  

Ги покануваме заинтересираните медиуми да го проследат настанот

 

 

                                                                                                                     ОСНОВЕН СУД КУМАНОВО

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_