СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости, Соопштенија за јавност  |  29.4.2024

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Заради интерес на медиумите и невладините организации кои ја следат работата на судот, ја информираме јавноста дека главната расправа по предметот К-115/24 закажана за ден 30.04.2024 година во 11,00 часот, нема да се одржи. 

 

                                                                                                                                        Основен суд Куманово

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_