Известување за одложени предмети кај судија Емилија Стоименовска [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одложени предмети кај судија Емилија Стоименовска

Новости, Соопштенија за јавност  |  22.3.2021
Известување за одложени предмети кај судија Емилија Стоименовска
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ
 
Се известуваат странките дека расправите по предметите по кои постапува Судијата Емилија Стоименовска за период од 22.03.2021 година до 31.03.2021 година НЕМА ДА СЕ ОДРЖАТ.
Странките ќе бидат известени за новите термини преку покани.
 
                                   
                                                                                   
                                                                         Претседател на Граѓански оддел,
                                                                                             Судија,
                                                                                     Вјолца Мора Бајрами
 
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_