Известување во врска со продолжување на постапка за вработување по јавен оглас бр.2/23 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување во врска со продолжување на постапка за вработување по јавен оглас бр.2/23

Новости, Соопштенија за јавност  |  28.6.2024

ИЗВЕСТУВАЊЕ


      Во врска со објавениот јавен оглас бр.2/23, Ве известуваме дека постапката за вработување продолжува, односно интервјуто со кандидатите се закажува за ден 03.07.2024 година (Среда) во 13.00 часот

 

 

                                                                                                                             Од комисијата за вработување

 

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_