ОДЛУКА ЗА ИЗБОР НА КАНДИДАТ ЗА РАБОТНО МЕСТО СУДСКИ АДМИНИСТРАТОР [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОДЛУКА ЗА ИЗБОР НА КАНДИДАТ ЗА РАБОТНО МЕСТО СУДСКИ АДМИНИСТРАТОР

Новости, Соопштенија за јавност  |  08.2.2019
ОДЛУКА ЗА ИЗБОР НА КАНДИДАТ ЗА РАБОТНО МЕСТО СУДСКИ АДМИНИСТРАТОР

Одлука за избор на кандидат за работно место Судски администратор, стр.1

Одлука за избор на кандидат за работно место Судски администратор, стр.2

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_