ОДЛУКА ЗА ИЗБОР НА КАНДИДАТИ ЗА РАБОТНО МЕСТО ВИШ СУДСКИ РЕФЕРЕНТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОДЛУКА ЗА ИЗБОР НА КАНДИДАТИ ЗА РАБОТНО МЕСТО ВИШ СУДСКИ РЕФЕРЕНТ

Новости, Соопштенија за јавност  |  08.2.2019
ОДЛУКА ЗА ИЗБОР НА КАНДИДАТИ ЗА РАБОТНО МЕСТО ВИШ СУДСКИ РЕФЕРЕНТ

Одлука за избор на кандидат за работно место Виш судски референт, стр.1

Одлука за избор на кандидат за работно место Виш судски референт, стр.2

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_