РАНГ ЛИСТА НА КАНДИДАТИ ЗА РАБОТНО МЕСТО САМОСТОЕН СУДСКИ РЕФЕРЕНТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

РАНГ ЛИСТА НА КАНДИДАТИ ЗА РАБОТНО МЕСТО САМОСТОЕН СУДСКИ РЕФЕРЕНТ

Новости, Соопштенија за јавност  |  06.4.2023
РАНГ ЛИСТА НА КАНДИДАТИ СО НИВНИТЕ ШИФРИ И ВКУПЕН БРОЈ НА ОСВОЕНИ БОДОВИ ОД АДМИНИСТРАТИВНА СЕЛЕКЦИЈА, СТРУЧНИОТ ДЕЛ И ОД ДЕЛОТ ЗА ПРОВЕРКА НА ЕДЕН ОД ТРИТЕ НАЈЧЕСТО КОРИСТЕНИ ЈАЗИЦИ НА ЕВРОПСКА УНИЈА - АНГЛИСКИ И ИНТЕРВЈУ ПО ЈАВЕН ОГЛАС 1/22 ЗА РАБОТНО МЕСТО ОД Т.3 САМОСТОЕН СУДСКИ РЕФЕРЕНТ, КАТЕГОРИЈА Г, НИВО Г-1, 1 (еден) ИЗВРШИТЕЛ ОД ЈАВНИОТ ОГЛАС 2/23

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_