Известување за одложени предмети кај судија Савре Спасовски [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одложени предмети кај судија Савре Спасовски

Новости, Соопштенија за јавност  |  12.4.2021
Известување за одложени предмети кај судија Савре Спасовски
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ
 
Се известуваат странките дека расправите по предметите по кои постапува Судијата Савре Спасовски за период од 12.04.2021 година до 21.04.2021 година НЕМА ДА СЕ ОДРЖАТ.
Странките ќе бидат известени за новите термини преку покани.
 
                                   
                                                                                   
                                                                         Претседател на Кривичен оддел,
                                                                                             Судија,
                                                                                     Маја Денковска
 
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_