Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Годишниот план за работа на судиите во судот го изработува Претседателот на судот.

Планот за работа е за времетраење од една година, а истиот во текот на годината може да претрпи измени, ако потребите за тоа така наложуваат.

Година
Опис Година Преземање

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести