Граѓанска област формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Граѓанска област

    Во Основен суд Неготино од граѓанско одделение се издава следнот документ:

       - Барање за потврда дека не е одземена деловната способност и родителското право

Опис Преземање
Барање за потврда дека не е одземена деловната способност и родителското право
Уплатна сметка за барања кои ги издава Основен суд Неготино
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести