Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Сумарен извештај за прв квартал 2020
Квартален
2020
Сумарен извештај за месец Март 2020
Месечен
2020
Завршна годишна сметка - Буџет
Годишен
2019
Завршна годишна сметка - Сопствени приходи
Годишен
2019
Завршна годишна сметка - Депозит
Годишен
2019
Завршна годишна сметка - Сопствени приходи
Годишен
2017
Завршна годишна сметка - Депозит
Годишен
2017
Завршна годишна сметка - Буџет
Годишен
2017
Завршна годишна сметка - Сопствени приходи
Годишен
2016
Завршна годишна сметка - Депозит
Годишен
2016

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести