Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Сумарен извештај за месец Април
Месечен
2023
Сумарен извештај за прв квартал
Квартален
2023
Сумарен извештај за месец Март
Месечен
2023
Завршна годишна сметка - Буџет
Годишен
2023
Завршна годишна сметка - Депозит
Годишен
2023
Завршна годишна сметка - Сопствени приходи
Годишен
2023
Сумарен извештај за месец Февруари
Месечен
2023
Сумарен извештај за месец Јануари
Месечен
2023
Сумарен годишен извештај
Годишен
2022
Сумарен извештај за четврт квартал
Квартален
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести