Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Завршна годишна сметка - Сопствени приходи
Годишен
2017
Завршна годишна сметка - Депозит
Годишен
2017
Завршна годишна сметка - Буџет
Годишен
2017
Завршна годишна сметка - Сопствени приходи
Годишен
2016
Завршна годишна сметка - Депозит
Годишен
2016
Завршна годишна сметка - Буџет
Годишен
2016
Сумарен извештај за месец Февруари
Месечен
2017
Годишен извештај за работењето на судот
Годишен
2016
Сумарен извештај за месец Јануари
Месечен
2017
Сумарен извештј за месец Декември
Месечен
2016

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести