Известување за одлагање на предмети [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одлагање на предмети

Новости, Соопштенија за јавност  |  15.2.2022

Поради оправдани причини рочиштето закажано кај судија Билјана Толова за датум 16.02.2022 година се одлагаа, идната расправа се закажува за на ден 02.03.2022 година.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_