Годишен извештај за слободен пристап до информации од јавен карактер за 2022 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за слободен пристап до информации од јавен карактер за 2022 година

Risi, Njoftim për opinionin  |  25 Jan 2023

 

 

Овде можете да го погледнете Годишниот извештај за слободен пристап до информации на Основен суд Неготино за 2022 година

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_