Одлука по јавен оглас бр.2/20 под точка 1 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука по јавен оглас бр.2/20 под точка 1

Новости, Соопштенија за јавност  |  24.6.2021

 

Одлуката во целост на следниот линк:

Одлука по јавен оглас 2/2020 под точка 1

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_