Одлука за избор по јавен оглас бр.2/20 под точка 3 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор по јавен оглас бр.2/20 под точка 3

Новости, Соопштенија за јавност  |  15.12.2020


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_