Известување за одлагање на предмети [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одлагање на предмети

Новости, Соопштенија за јавност  |  07.2.2022

Поради оправдани причини рочиштата закажани кај судија Лазар Ризов за периодот од 08.02.2022 година и 10.02.2022 година се одлагаат, странките со покана ќе бидат известени за идната расправа.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_